Jak to funguje

Talent decision cloud přináší několik služeb a procesů z tradičního náboru, výběru a rozvoje lidé do digitální podoby. Funguje jako online služba, která pomáhá automatizovat a objektivizovat data pro rozhodvání a klade důraz na pozitivní zážitek uchazečů. 

Zabijáci vašeho HR:

1.

Pasivní návštěvníci vašich inzerátů 
75% zájemců jsou pasivní. I když by měli zájem o vaši nabídku, nezareagují na ní ihned a tím roste i šance, že nezareagují nikdy.

4.

Používání sebeposuzovacích dotazníků pro výběr nových zaměstnanců. Nudíte uchazeče testy, které se dají jednoduše obelstít a po té, co investoval svůj čas, se stejně nic nedozví

7.

Myslíte si, že assessment centrum a diagnostiky mají své místo až ve finálním shortlistu. Čímž vám unikají talentovaní lidé přímo pod rukama. 

2.

Myslíte si, že ná vás uchazeč počká
Po té co vyplňil dlouhý formulář přihlášky a pak jej necháváte čekat na odpověď. Schopný uchazeč je většinou v mezičase již pryč.

5.

Neověřujete soft skills dostatečně brzy ve výběrovém řízení. To je v 60 % také důvod, proč se s daným uchazeče musíte předčasně rozloučit nebo důvod jeho nízkého výkonu.

8.

Práci odborníků nelze ničím nahradit. A nástroje, kterými si můžu pomoci, jsou drahé a stojí mnoho času se je naučit používat

3.

Kladete důraz na osobní kontakt
I když to většinou není nutné ani žádoucí. Podle studií však uchazeči nemají problém s automatizovaným výběrovým řízením, které zároveň šetří jejich čas a dává jim smysl.

6.

Děláte zbytečné pohovory.
Setkáváte se i s nevhodnými kandidáty. Víte, že to nevyjde. Občas se ptáte, proč jsme toho člověka pozvali nebo se až na pohovoru dozvídáte informace, proč

9.

Necháváte rozhodnutí pouze na intuici a zkušenostech. Jediná tvrdá data o uchazeči hledáte pouze v jeho CV. 

Behavera: The Talent Platform

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh
  • Twitter - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
  • RSS - Bílý kruh

Kontakt

+420 724 256 447
+420 725 807 370
hello@behavera.com
Blanická 16, Praha 2

Česká Republika

Více

Funkce
Blog
Ceník

Kontakt

With ❤ made by Behavera. All rights reserved. 2020