Behavera
25/10/2022

Jak můžeš být můj oblíbený manažer?

Autor
Lenka Šilhánová

Víte, v jakém kulturně-pracovním prostředí se vám nejlépe pracuje? A ví to váš manažer? Na letošním Evolve Summitu jsme nechali účastníky vyzkoušet náš Culture Fit a vyfotit se se svými výsledky. Nemohli jste dorazit? Nevadí, dočasně odemykáme náš zábavný assessment i pro vás!

Co to je ten Culture Fit assessment?

Culture Fit vám pomůže odhalit, jak lidé preferují pracovat. Zjistíte, co je pro ně důležité a co je udělá v práci spokojenější, motivované a doceněné.

Zapomeňte na nudné dotazníky, které trvá celou věčnost vyplnit. Culture Fit funguje jako chatbot, se kterým si na 3 minutky pokecáte o svých preferencích. Rychlé, zábavné a moderní řešení, které lidi prostě baví.

Každý z účastníků dostane personalizovaný přehled se srozumitelnými doporučeními na základě behaviorálních dat z dílny našeho vědeckého týmu.

Chcete si Culture Fit zdarma vyzkoušet? Přihlaste se tady a my vám co nevidět pošleme přístup.

Jste firma a chtěli byste využít rozšířených funkcí a analytik Culture Fit? Pojďme si zavolat a rádi vám představíme, jak vám Culture Fit může pomoci s firemní kulturou.

Jak to celé funguje?

Někoho ženou dopředu větší výzvy a druhého týmová spolupráce. Někteří lidé potřebují prostor si na věci přijít sami a druzí zase chtějí jasné instrukce a vedení. A pro někoho je mnohem důležitější zvyšující se odbornost než více zodpovědnosti ve větší roli.

Každý z nás je jiný a někdy ani my sami nevíme, co vlastně potřebujeme. Natož, aby to věděl náš manažer či manažerka a byli schopni nás patřičně podpořit. Poznat své preference je prvním krokem k větší spokojenosti v práci.

Čeká na vás 24 otázek, které se například zaměří na to:

  • Co vás motivuje k lepšímu výkonu?
  • Jak rádi dosahujete cílů a jak chcete být odměňováni?
  • Jak chcete růst ve své roli?
  • Kolik podpory nebo kontroly potřebujete ke své práci?
  • Jak se stavíte ke změnám v práci?
  • Jakých hodnot si v organizaci vážíte?
  • Jak se stavíte k výzvám?
  • A další.

Evolve Summit Brno 2022

Jedné z největších HR konferencí v CEE regionu jsme se zúčastnili poprvé a doufáme, že ne naposled. Letošní Evolve Summit měl desítky kvalitních přednášek, workshopů, spoustu skvělých lidí a samozřejmě výborné jídlo.

Více než stovka návštěvníků se zastavila v našem Behavera koutku, kde si většina vyzkoušela Culture Fit a následně se vyfotila se svými výsledky. Ty vás překvapily, zahřály u srdce i rozesmály. A my jsme si velmi užili každou konverzaci. Ještě jednou děkujeme za návštěvu.

--

Už víte, co řeknete svému manažerovi? Pokud máte nějaké otázky o Culture Fit, napište nám do komentářů na LinkedIn nebo přímo na hello@behavera.com.

Pomáháme budovat firmy, kde lidé touží pracovat.

Poznejte potenciál a potřeby lidí pomocí simulačních her. Nastartujte svou #peoplefirst strategii s Behaverou.

Začněte teď