HR zajímavosti
19/9/2022

HR konference, na kterých nesmíte chybět [podzim 2022]

Autor
Lenka Šilhánová

Mezi letními dovolenými a Vánocemi nás čeká kouzelné období konferencí, festivalů a setkání. Kam letos na podzim zajít načerpat informace a inspiraci? Už nemusíte hledat, my jsme ty internety prošmejdili za vás. 

CEO Meetup

Setkání leaderů, pro které jsou smysl, hodnoty a lidé top prioritami, pod hlavičkou týmu z Happiness@Work. CEO Meetup je místo pro hlubokou diskuzi nad aktuálními tématy, které momentálně ve firmě řešíte a hlavním přínosem je setkání s lidmi z byznysu napříč obory.

Kdy: 22. 9. 2022, 13:00 – 18:00 hod.

Kde: Praha

Web: happinessatwork.cz

HR Byznys Forum: Generace Y a Z – jak je získat, jak je neztratit

Co v práci očekávají mladé generace a jak je správně oslovit? Konference pokryje témata od práce se studenty až po využití grantů EU. Přednášet budou například zástupci firem Kyndryl, ThermoFisher, McDonald's, Red Hat, LutherOne a Nestlé.

Kdy: 22. 9. 2022, 13:00 – 18:00 hod.

Kde: Brno

Web: hrforum.cz

29th Human Resource Summit

HRS22 je setkání seniorních HR profesionálů a čeká vás nabitý program přednášek, workshopů a networkingu. Na konferenci promluví speakeři z firem a organizací jako Volvo Group, House of Commons, Ticketmaster, Showpad, Impression, Welcome Break, Turning Point nebo London Business School.

Kdy: 5. – 7. 10. 2022

Kde: Praha

Web: summit-events.com

HR trendy

Jaká je současná situace na slovenském trhu práce, co vše je nevyhnutelná role HR a jaké jsou nejnovější trendy v oblasti HR technologií? To vše se dozvíte v diskuzích na HR trendy. Konference se koná pod záštitou Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny SR.

Kdy: 6. 10. 2022

Kde: Bratislava

Web: hnonline.sk

HR Days

Odborný veletrh HR days se zaměřuje na oblast lidských zdrojů, žhavých trendů a řešení v personalistice, které jsou určeny personalistům, HR manažerům, koučům, lektorům i managementu firem.

Kdy: 12. – 13. 10. 2022

Kde: Praha

Web: hrdays.cz

HRko 2022

Jak zlepšovat život lidí ve firmách? Večer plný případovek z úspěšných HR projektů špičkových firem. Prý to není konference, ale HR párty v Ostravě, která vypadá jako pořádná jízda. 

Kdy: 13. 10. 2022

Kde: Ostrava

Web: hrko.cz

Happiness@Work Live!

"Konference o tom, jak udržitelně budovat úspěšné firmy, ve kterých je lidem skvěle." Letos na téma Udržitelnost a jak přistupovat ke štěstí v práci dlouhodobě. Na programu jsou čeští i zahraniční speakeři jako Barry Schwartz, Martina Viktorie Kopecká, Michal Liday, Dalia Feldheim, Chris Low, Pavel Pumprla a další. Druhý den se potom můžete těšit na praktické workshopy.

Kdy: 13. 10. 2022 (+ 14. 10. workshopový den)

Kde: Praha

Web: happinessatwork.live

Evolve Summit

Je HR a Recruitment festival, na který se těšíme jako děcka do cukrárny. Tématem jsou současné trendy v HR a recruitmentu, těšit se můžeme na 25 řečníků z Česka a Slovenska a samozřejmě na networking s kolegy na afterparty.

P.S.: Připravte si břišáky! Na festivalu přednáší náš Honza Kuba a jestli někdo umí vtipným a neotřelým způsobem vysvětlit komplexní témata jako je behaviorální věda, tak je to právě on. 

Kdy: 20. 10. 2022

Kde: Brno

Web: evolvesummit.cz

Well-being v rozbúrenom mori zmien

Co takhle dopřát si dva dny v Tatrách a načerpat inspiraci o tom, jak pro sebe i zaměstnance vytvořit to nejlepší prostředí pro produktivitu a spokojenost. Žijeme v rychlé době plné změn, mentální a fyzická energie jsou důležitým předpokladem pro jejich úspěšné zvládnutí. Odkud ji ale čerpat? Konference slibuje, že se to dozvíte právě tam.

Kdy: 20. – 21. 10. 2022

Kde: Demänovská Dolina

Web: hrcomm.sk

HumanBrand

Konkurenční výhodu můžete získat tam, kde to většina firem neumí – ve firemní kultuře. Konference na téma Když kultura pohání byznys vám ukáže, jak na to a co získáte, když se vám podaří propojit kulturu, lidi a byznys. 

Kdy: 8. 11. 2022

Kde: Praha

Web: humanbrand.cz

Zapomněli jsme na některou akci, která by na tomto seznamu rozhodně neměla chybět? Napište nám na marketing@behavera.com a my ji tam doplníme.

Pomáháme budovat firmy, kde lidé touží pracovat.

Poznejte potenciál a potřeby lidí pomocí simulačních her. Nastartujte svou #peoplefirst strategii s Behaverou.

Začněte teď