Ako hacknúť kariéru snov: Behavera odhalia tvoje silné stránky

Novinkou na trhu je Behavera. Využíva online simulačné hry, v ktorých sa hráč ocitá v interaktívnom pracovnom prostredí, je súčasťou príbehu a rieši reálne pracovné situácie. Celá je postavená na tzv. behaviorálnej psychológii.

Jednoducho povedané, zaregistruj sa a skús si aké by to bolo ocitnúť sa na pohovore.

Jej výhody a nevýhody?

  • + dostupná on-line
  • + spája silné stránky s ich praktickým využitím
  • + dostupná v slovenčine
  • - je novinkou a veľa firiem ju zatiaľ nepozná

Pre koho je?

Behavera cieli na generáciu Z, ktorá nechce tráviť čas vypĺňaním dotazníkov, hľadá zmysluplné výzvy a túži po spätnej väzbe. Pokiaľ sa chceš na chvíľu ocitnúť na pohovore, môžeš sa prihlásiť do Behavera ako jednotlivec=kandidát a vyskúšať si, aké by to bolo dostať pred seba hru, ktorá skúma tvoj talent. Celé je to pre jednotlivcov zadarmo! 

Čo z toho?

Behavera ti vie poskytnúť porovnanie tvojich relevantných pracovných kompetencií s priemerom. Zároveň ti prostredie firmy do istej miery aj predstaví. V simulačnej hre sa zoznámiš s nadriadeným, tvojou náplňou práce a tým, čo by ťa zajtra=prvý deň v práci čakalo na stole.

Podstatné je, aby si si zo všetkého vzal oblasti, ktoré ti pre vlastný rozvoj dávajú zmysel. Rozumne, s vysokou mierou sebareflexie. Za seba radíme vypočuť si na výsledok testov aj názor blízkej osoby. Predsa len… srdce tabuľkou nenahradíš.